מגמת חינוך לגיל הרך

העתיד שלך מתחיל כאן!

תמיד חלמתם לעבוד עם הקטנטנים ולהיות איתם כל היום?
רואים ילדים ועושים להם פרצופים ומסוגלים להמשיך לשחק איתם כל היום?
תיכון טכנולוגי יעדים, מציע לכם חווית תיכון שונה, חברתית ולימודית, מאפשר לכם להגשים חלום ומזמין אתכם עכשיו להירשם ולהצטרף למסלול לימודי המשלב לימודים לקראת תעודת בגרות מלאה יחד עם רכישת מקצוע לחיים בתחום החינוך המעניק אפשרות להשתלב בשוק העבודה העתידי.

תעודות והסמכות

  • תעודת בגרות טכנולוגית ממשרד החינוך.
  • תעודה המאפשרת לימודי המשך בתחום החינוך.
  • סיווג מקצועי מטעם משרד הכלכלה.
  • התמחות בגני ילדים במהלך הלימודים.
מגמת חינוך לגיל הרך

*המגמה הטכנולוגית מכשירה מחנכים ומחנכות לגיל הרך, מיועדות לתלמידים בכיתות י'-יב' ותוכנית הלימודים משלבת לימודים לקראת תעודת בגרות מלאה ו/או טכנולוגית.

מידע נוסף אודות המגמה הטכנולוגית

מגמת חינוך לגיל הרך מכשירה עתודה של עובדי חינוך לגיל הרך בגני ילדים, מעונות יום ומשפחתונים ותכנית הלימודים כוללת לימודי פסיכולוגיה התפתחותית, חינוך הומניסטי לגיל הרך, ספרות ילדים, יישומי פעילויות בחינוך, מדע וטכנולוגיה.

המגמה חושפת את התלמיד לעולמו הרגשי של הילד ונוגעת ברגשות של כל אחד מן הלומדים עצמם. המגמה משלבת ידע עיוני רב, בתחומי החינוך והפסיכולוגיה, עם התנסות במעונות יום ובגני ילדים ומפגש ראשוני עם עולם העבודה.

צוות מקצועי, מנוסה ותומך, מלווה את התלמידים במהלך הלימודים וההתנסות. תלמידי המגמה רוכשים מקצוע מבוקש של מחנך/ת לגיל הרך.

בוגרי המגמה משתלבים בהצלחה בעבודה במסגרות השונות של החינוך לגיל הרך וחלקם ממשיכים את לימודיהם במכללות ובסמינרים למורים ולגננות. גם הבוגרים, שבוחרים לעסוק בעתיד בתחום אחר, מצוידים בהבנה מעמיקה יותר של נפש הילד. הבנה זו עשויה לסייע להם רבות בהמשך דרכם, גם כהורים לעתיד.

תפריט ראשי

דילוג לתוכן