תרומה

תורמים לחינוך ועתיד טוב יותר!

תיכון ופנימיית יעדים מזמינים אותך בתרומתך להיות שותף מלא באתגר החינוכי, בדרך והעשייה. יחד נקדם ונרחיב את הפעילות החינוכית, נפתח עוד מגמות ותוכניות לימודים, נשפץ ונשפר את תנאי הלימוד והחינוך בכיתות, במרחבי הלימוד השונים ואף במרחבים החברתיים של בית הספר ופנימיית יעדים.

התרומה לעמותת בית ספר תיכון "יעדים" לחינוך, עיצוב וסיעוד (ע"ר) רשומה ומוכרת לצורכי מס לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה

לתרומה בכרטיס אשראי

תרומה מאובטחת באמצעות כרטיס אשראי לעמותת בית ספר תיכון "יעדים" לחינוך, עיצוב וסיעוד (ע"ר).

נא להזין את סכום התרומה

 

לתרומה בהעברה בנקאית

שם החשבון: עמותת בית ספר תיכון "יעדים" לחינוך, עיצוב וסיעוד (ע"ר).

בנק מזרחי טפחות, סניף 518, קריון ק.ביאליק

מספר חשבון: 387766

מלאו את פרטיכם לצורך קבלה

אתר אינטרנט זה הינו האתר הרשמי של העמותה הרשומה “עמותת בית ספר יעדים לחינוך, עיצוב וסיעוד” ומאפשר איסוף תרומות עבור העמותה. כל שימוש באתר אינטרנט, לרבות מתן תרומות, מהווה את הסכמתכם לנהוג בכפוף לתקנון זה ולנהוג לפיו. אנא קראו את התקנון בעיון.

  1. בעת מתן תרומה באמצעות כרטיס אשראי תתבצע בדיקת הכרטיס מול חברת האשראי והגולש יקבל תשובה מידית באשר למצב העסקה והאם התקבלה או נדחתה. דף התשלום מאובטח בתקן PCI DSS
  2. עמותת “עמותת בית ספר יעדים לחינוך, עיצוב וסיעוד” מאפשרת לך באמצעות אתר זה לתרום כסף לטובת צרכי העמותה בדרך קלה, נוחה ומהירה – ניתן לשלם בכרטיס אשראי, העברה בנקאית או טלפונית. בעת ביצוע תרומה ישלח אישור תשלום למייל הלקוח.
  3. התקנון כתוב בלשון זכר אך מתייחס לשני המינים כאחד. כל האמור בתקנון זה בלשון זכר מתייחס גם לנקבה ולהפך וכל האמור בלשון יחיד, מתייחס גם לרבים ולהפך.
  4. מדיניות ביטול תרומה / עסקה: מבצע הפעולה יהיה רשאי לפנות לעמותה בבקשה לשינוי פרטי החיוב וביטול עסקה. ניתן לבטלה בתוך 30 יום מיום שנמסרה הודעת התרומה בטלפון או בוצעה פעולת התרומה באינטרנט ע”פ חוק הגנת הצרכן 1981. העמותה תבצע את השינוי הנדרש בהתאם למדיניות הנהוגה באותה עת בחברת האשראי. במידה של ביטול עסקה יש ליצור קשר במייל הבא:dana@yeadims.co.il או התרומה בטלפון בטל' 04-8727085.
  5. אין לתת פרטים כוזבים. הגשת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית. גולש שיעבור על עבירה זו צפוי להליכים משפטיים, פליליים ואזרחיים.
  6. במידה והעסקה לא אושרה ע”י חברת האשראי, יקבל מבצע הפעולה הודעה מתאימה. על מנת להשלים את הפעולה על מבצע הפעולה ליצור קשר טלפוני עם העמותה.
  7. העמותה לא תישא בכל אחריות לפעילות בלתי חוקית שתיעשה על ידי משתתפים באתר או בגין כל גורם אחר שאינו בשליטתה המלאה.
  8. הפרשנות לתקנון זה ואכיפתו של התקנון או כל פעולה ו/או סכסוך הנובע ממנו, ייעשו בהתאם לחוקי מדינת ישראל. כל סכסוך או שאלה בהקשר לתקנון זה תובא להכרעה בערכאה השיפוטית המוסמכת במחוז חיפה בלבד.
  9. מדיניות הגבלת פרטיות: העמותה מכירה בחובה לשמור על פרטיות התורמים, ותמנע ככל האפשר ממסירת פרטים לגורם שלישי.
  10. חברת הסליקה של האתר עומדת בתקן PCI

 

אם אינך מסכים לתנאי מתנאיו של תקנון זה הנך מתבקש שלא להשתמש באתר אינטרנט זה.

עמותת בית ספר תיכון "יעדים" לחינוך, עיצוב וסיעוד (ע"ר) מודה לך על תרומתך!

תפריט ראשי

דילוג לתוכן